Bayramda Travestiler İçin Gece Hayatı

Gece hayatını seven travestiler bu senede taksim ve diğer semtler dolup taşacak. Gece hayatının kalbi bu senede Taksim, Nişantaşı ve Şişli de atacak travestiler hep bilindik ve daimi mekanlarında gece kulübünde eğlenmeye devam edecekler.

Ramazan ayının bitmesi ve bütün yasaklardan arınmak ile birlikte bir ay boyunca evlerinden hiç çıkmayan ve gece hayatını özleyen İstanbul travestileri bütün stress lerini yarın gece çeşitli mekanlarda eğlenerek atacaklar. Onur yürüyüşü hazırlıklarına son hız ile devam eden travestiler Ankara ve çeşitli şehirlerden gelen kader arkadaşları ile birlik ve beraberlik içinde olup çılgınlar gibi eğlenecekler. Bayramın gelmesi ile birlikte İstanbul ve çeşitli şehirlerde çok sayıda etkinlikler olacaktır en bilindik etkinlik ise LGBT onur yürüyüşü hiç şüphesiz. Ramazan ayının bitmesini bekleyen bireyler ve bitmesine yakın yapılan etkinliklerde sosyal medya üzerinden çeşitli pankartları hepimiz görmüştük ve hem cinslerine bu pankart yüzünden tavır yapan bireyler ramazan ayının sona ermesi ile kendi aralarında daha eğlenceli ve bol etkinlikli bir yürüyüş yapma çabasındalar.

Halkın tepkisi çeken bu pankartlar çoğu travestiyide zor duruma sokmaktadır kendini bilmez 3-5 kişinin bu ipe sapa gelmez hareketleri yüzünden hem kendilerini hemde çoğu kader arkadaşını rencide etselerde sonuç olarak bu zorlu yolda hep birlikte adım adım ilerlemektedirler. Yaşanan bu üzücü olay neticesinde bir kez daha halkın gözüne o pankartı sokarak kendilerini ve arkadaşlarını zor duruma sokmuşlardır.

Birdaha bu olanların bu denli yaşanmamasını temenni ederek ve Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlayarak bütün travesti camiasına başarılar diliyoruz..

Bir cevap yazın