Göğüs Ölçüleriniz Yaşam Kalitenize de Etki Ediyor

Göğüsler aslında bir anlamda doğurganlığın ve İstanbul travestileri için seksi bir görüntünün anahtarları arasındadır. Ancak bazı göğüs boyutları bu noktada travestilere hem görüntü hem de sağlık noktasında zarar verebilmektedir.

Günümüzde en fazla yapılan Estetik Ameliyatlarının başında Göğüs Estetiği gelmektedir. Bu noktada da bazı kadınlar Göğüs Büyütme bazı kadınlarda Göğüs Küçültme estetiği talebi ile uzmanların kapısını çalabilmektedir.

Birçok küçük göğüslü kadın daha seksi göründükleri için Büyük Göğüslü kadına özenebilmektedir. Ancak küçük göğüz ve büyük göğüz yapısının kendi içerisinde yaşadığı birçok sorun vardır.

Misal Büyük Göğüslere sahip bir kadının iskelet sistemi zamanla hasar görebilmekte, bedeni taşıdığı ağırlığa isyan edebilmektedir. Bu noktada da aşırı büyük göğüslü kadınların estetik olarak göğüslerini küçültmeleri, bedenlerine orantılı bir hale getirmeleri gerekmektedir.

Aynı şekilde küçük göğüslü kadınlarda genellikle görsellik noktasında sıkıntı yaşamakta, deniz kenarında bikini ile güneşlenirken veya bir gece elbisesi ile dışarıya çıktıklarında elbiseyi doldurmayan göğüsler ile savaşmak durumunda kalmaktadırlar.

Kısacası kadınlardaki meme sisteminin ne çok büyük olanı ne de çok küçük olanı makbul değildir aslında. Ancak son dönemde büyük göğüslü kadın modasının daha fazla görülmeye başladığı gerçeği de yadsınamaz bir konumdadır.

Eğer bir Göğüs sorununuz varsa o zaman öncelikle vücudunuz ile orantılı olup olmadığına bakmanız lazım. Ona göre bir karar vererek uzman doktorlar eşliğinde bir göğüs estetiği yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın