İstanbul Travesti Gece Hayatı

İstabul travestileri için eşsiz bir şehir bütün. Dünyanın nerde ise akın akın uğradığı tek şehir  tarihi kalıntıların eşsiz ve muhteşem yapıların mimarı hiç şüphesiz herkezin yaşamak istediği tek şehirdir İstanbul. Nüfus ve trafik bakımından yoğun doğal ve tarihi yapılar bakımından muhteşem olan bu şehir travestiler en gözde yerleşim şehridir.

Nüfus bakımından yoğun oldugunu en baş satırımızdada dile getirmiştik yaklaşık 15 milyon insana ev sahipliği yapan bu eşsiz şehir bünyesinde yerli ve yabancı vatandaşları barındırdığını herkez tarafından bilinir. Sadece yerli ve yabancı nüfusu değil travesti olarakta oldukça büyük bir kitleye sahiptir. Nerde ise en kalabalık travesti nüfusu İstanbul’dadır aşşağı yukarı her semt’e yerleşim yapmaktadılar özellikle Taksim, ve nüfusu hayli fazladır. Nedeni ise hiç şüphesiz İstanbul’un eşsiz gece hayatıdır 7/24 gece hayatı sürmektedir cadde, ve sokaklar insanlar ile dolup taşmaktadır. Yaz aylarında İstiklal caddesi yabancı turist akınına uğramaktadır ve yerlilerde akın akın bu büyüleyici şehire akın akın gelmektedir.

Travesti nüfusuna sahip diğer kalanalık semtlerden bir kaçı ise Beylikdüzü, Bakırköy Fındıkzade olarak bilinir bu semt’ler eğlence hayatının kalbi Taksim e oldukça yakın mesafededir. Her hafta sonu bu semtlerden özellikle cumartesi geceleri akın akın travesti gitmektedir travestiler özellikle bir kaç gece club ü hariç başka yere takılmazlar gittikleri ortamlar belirli yerlerdir ve sadece bu gece clubleri travestiler için dekor edilmiştir. Diyelimki şehir dışından geldiniz ve sizde travestiler ile birlikte gece hayatında olmak istiyorsunuz pekala hangi gece clublerine takılmanız gerekecek? Özellikle Taksim tarafında bir çok eşcinsel clubu vardir sadece eşcinseller takılmaması ile birlikte normal bay, bayanlarda takılıyor sanıyoruzki amaç değişik mekalnlar olması gerek. Club 17, X Large  bu 2 club eşcinsellerin ve travestilerin uğrak verdiği en özel ve güzel gece clubleridir.

Sadece Avrupa yakasından akın etmiyorlar travestiler Taksim bölgesine Anadolu yakası bölgesinden tabiki Kadıköy travestileri degece hayatı için karşı tarafa geçip çılgınlar gibi eğleniyorlar. Kadıköy travestileri diğer semtdeki travesti arkadaşlarına göre daha mütavaziler kolay kolay pek kendi taraflarından çıkmazlar Bağdat caddesi tarafında ikamet ederler aşşağı yukarı bütün semtlerdeki travestiler ile birbirlerini tanırlar sıkça gider gelirler. Sizlere küçük bir tüyo bir travesti partner arıyorsanız hiç şüphesiz bunun tek adresi İstanbul ve gelip gördükten sonra asla vazgeçemeyeceksiniz.

Bir cevap yazın