Travestiler İçin Spor Yaparken Şık Görünmenin 6 Yolu

  • Özellikle dışarıda veya spor salonlarında spor yaparken darmadağınık ve perişan olmuş görünmeyi hiç bir travesti istemez. Bunun için de giydiklerimize dikkat etmeye çalışırız. Özellikle tempolu sporlar yaparken bu görünümümüz de bozulmasın diye pek de etkili spor yapamadığımız zamanlar olur. ancak vereceğim tüyoları dikkate alırsanız hem tempolu sporlarda işinize yarayacak hem de spor bitiminde hala şık görünüyor olacaksınız.
  1. Saç Bandı KullanınÖzellikle dalgalı saçları olan İstanbul travestileri daha kıvrık olan bebek saçlarını saklamak için ve aynı zamanda da terlediğimiz süre boyunca terlerin yüzümüze gelmesini engelleyecektir. Bu yüzden saçlarınızı atkuyruğu yapmalı ve bir de saç bandı takmalısınız. Bu sayede saçlarınız çok daha elegan ve spora uygun görünecektir.
  2. Boynunuza ince yapılı bir havlu atın.Özellikle havlu spor boyunca çok çok işe yarayacak bir yardımcımızdır. Bununla beraber boynumuzdaki bir havlu da spor sırasında sürekli olarak terimizi silmemize yararken aynı zamanda da biri çok daha havalı gösterecektir.
  3. Spor atleti giymeyi kesinlikle ihmal etmeyinÖzellikle daha büyük göğüslü travestiler için spor yapmak biraz daha zordur bu yüzden iyi bir şekilde desteklenmesi gerekmektedir. Bu sebeple hem sırtınızı destekleyecek hem de göğüs kısmınızı destekleyecek iyi bit spor atleti almak hem spor yaparken ki görüntünüzün daha iyi olmasını sağlayacak hem de sizi rahat ettirecek.
  4. Sıkı bit spor altıSıkı bir spor artı giymek yani tay olabilir veya pamuklu bir üründe olabilir, spor yaparken çok daha rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. adım atarken yukarıda toplanmayacak ya da ayaklarınıza dolanmayacaktır. Aynı zamanda vücudunu daha iyi sardığı için daha şekilli bir görüntü ortaya çıkacaktır.
  5. Tozluk kullanabilirsiniz.Tozluklar bilekleri daha sıcak tuttuğu için kullanılan yardımcılarımızdır ancak ayakkabıların üstünden baldırın ortasına kadar getirilen tozluklar oldukça güzel duracaktır.
  6. Ayakkabı seçiminize çok dikkat edinAyakkabılarınızın ayaklarınız için uygun olması bunun yanı sıra yaptığınız spor için uygun olması oldukça önemlidir. son dönemde de spor ayakkabıların da baya bir sıçrama yaşanmasıyla size spor ayakkabısına epey yatırım yapmaktan çekinmeyin

Bir cevap yazın